Прикордонники отримали ключі від нових квартир на Львівщині

12 прикордонників та їхні сім’ї отримали ключі від нових квартир у Львівській області. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Ті, хто першими бачать окупанта на підступах й обороняють наші кордони, захисники «Азовсталі», воїни, які проявили себе у бойових діях на різних напрямках – 12 прикордонників та їхні сім’ї отримали ключі від квартир й ордери на службове житло у Львівській області.

Вітаю тих, хто гідно несе гасло «Перші з честю». Тих, чия щоденна важка робота стала справою життя – заради щастя усіх дітей та майбутнього України.

Хочу, щоб житло, яке ви отримали сьогодні, стало для вас не просто домом, а фундаментом мирного життя у вільній Україні, до якого ми всі впевнено йдемо. Держава дуже цінує ваш вклад у нашу майбутню перемогу.

Завдяки таким людям як ви ми повернемо усі свої кордони, відбудуємо нашу країну, створимо багато нових робочих місць, започаткуємо проєкти, у яких ваш досвід вивчатимуть наступні покоління українців й інші країни.

Дякую за те, що ви завжди перші, і завжди несете свою службу з честю. Низький уклін та шана тим, хто віддав здоров’я за нашу державу. Вічна пам’ять тим, хто заплатив за це найвищу ціну, – подякував нашим захисникам Максим Козицький.