Прийшов у ветклініку з котом і пістолетом

Поділитись

У Львові чоловік прийшов у ветклініку з котом і поскандалив із працівниками. Під час суперечки, як стверджубють працівники ветклініки, чоловік витягнув пістолет. Про це повідомила у соцмережах патрульна поліція Львівщини.

Львівські патрульні виявили чоловіка, який, ймовірно, погрожував працівникам ветклініки зброєю

Учора, 20-го жовтня, близько 22-ї години, львівські патрульні отримали виклик на вулицю Заводську. Наляканий працівник ветеринарної клініки повідомив, що клієнт, який прийшов на огляд з кішкою, конфліктував та поводився агресивно.

Працівники клініки попрохали чоловіка покинути приміщення. Вийшовши на вулицю, він раптово витягнув предмет, що схожий на зброю та почав погрожувати їм. Згодом він пішов у невідомому напрямку.

Ветлікарі показали поліцейським відео з камер спостереження, де чітко видно як чоловік погрожує предметом схожим на зброю. Патрульні встановили ймовірну адресу проживання громадянина та негайно поїхали туди.

Екіпажу відчинив двері 57-річний львів‘янин. Чоловік підтвердив інформацію про конфлікт у ветклініці, однак заперечив будь-які погрози зброєю. Патрульні виявили у нього, ймовірно, пневматичний пістолет.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу.