Мешканців Львівщини просять прати і прасувати уночі

Головний диспетчер західного регіону НЕК Укренерго Роман Федун звернувся до мешканців області з проханням використовувати побутові енергоємкі прилади уночі. Йдеться про прання, прасування та кип’ятіння води в електрочайниках. Такі заходи він озвучив для того, щоб упродовж 20-21 жовтня стабілізувати енергетичну систему.

Якщо це вдасться зробити, то не доведеться застосовувати почергового вимкнення побутових споживачів.

Мешканців області енергетик також просить використовувати альтернативні способи споживання раннішньої кави. Адже зранку, коли усі прокидаються і йдуть робити каву, напруга різко зростає. Вночі ж, коли більшість людей спить, напруга суттєво зменшується. Про такі прохання енергетика пише сайт “Вголос”.

Зрозуміло, що вночі каву пити не рекомендовано. Але прати і прасувати Роман Федун просить у нічний час.

Що ж стосується графіків знеструмлення побутових споживачів, то за словами технічного директора ПрАТ «Львівобленерго» Романа Іванціва, вже розроблені графіки знеструмлення побутових споживачів. Але поки їх не застосовують. Вони стануть актуальні у випадках критичної ситуації.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що як будуть використовувати почергові відімкнення від електрики побутових споживачів, то максимальний час відімкнення світла – до чотирьох годин.

Водночас підприємствам Львівщини вже озвучили графіки зменшення споживання електроенергії.