Львівщина готується прийняти ще 100 тисяч переселенців

Поділитись

Саме таку кількість ймовірних переселенців прогнозують зустріти у Львівській області із початком холодів.

У багатьох районах, що межують із фронтом опалювальний сезон очевидно не розпочнеться і подача газу не відновиться. Саме через такі обставини львівська влада припускає, що у Львівську область прибуде приблизно 100 тисяч осіб.

Про це голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у своєму телеграм-каналі.

Через дії армії окупанта в деяких областях України нема можливості розпочати опалювальний сезон. Очікуємо, що з настанням холодів на Львівщину прибудуть ще близько 100 тисяч вимушених переселенців. Це лише попередні підрахунки.

Люди потребуватимуть тепла та базових умов для проживання. Львівська ОВА працює над тим, щоб гідно прийняти всіх, хто опинився в біді: ремонтуємо гуртожитки, які тривалий час не використовували. Потребуємо допомоги від партнерів, щоб зробити це швидше та у більшій кількості, а також облаштувати ці тимчасові житла всім необхідним.

▫️Окрім того, разом з профільними службами працюємо над тим, щоб забезпечити усіх жителів області електрикою, водопостачанням, створити стаціонарні та мобільні пункти обігріву, адже наша критична інфраструктура стала дуже вразливою після недавніх ракетних ударів ворога. Маємо бути готовими до різних варіантів розвитку подій.