Львів проводжає в останню путь Героя і багатодітного батька

Поділитись

Сьогодні, 20 жовтня, Львів попрощається з Героєм Юрієм Костиком, який загинув у бою з російськими окупантами.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Про це йдеться на сайті мерії.

Біографічна довідка Героя

Завантажити фото

Юрій Костик («Герой») (16.11.1977-16.10.2022). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №60 міста Львова та навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія Шептицьких». Закінчив комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук». Був неодноразовим переможцем олімпіад з історії. Здобув вищу освіту на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Свою дипломну роботу про українського дипломата графа Михайла Тишкевича написав англійською мовою.

Після завершення навчання працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Поряд з тим викладав історію України англійською мовою для іноземних студентів. Згодом обіймав посаду наукового співробітника у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника.

Із початком агресії росії виконував завдання на Донецькому та Луганському напрямках у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У 2016 році підписав контракт із Збройними силами України.

У Героя залишилися дружина, четверо дітей та мама.

Зі слів близької людини, Юрій Костик був «людиною з глибокою цивільною душею, дуже доброю, може, занадто доброю для армії».

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293689-zavtra-lviv-proshchatymetsia-z-heroiem-yuriiem-kostykom