У польському Забже відбудеться дитячий фестиваль, який очолив відомий композитор

50 дітей з різних країн, у тому числі і України. змагатимуться за право виконати пісню Руслана Квінти. Фестиваль відбудеться вже 12-го листопада у польському місті Забже.

Його організатори повідомили, що наразі оргкомітет міжнародного благодійного дитячого фестивалю United Kids Festival завершив прийом бажаючих взяти участь у конкурсі.

Загалом було подано більше 200 заявок. З них команда фестивалю на чолі Русланом Квінтою відібрала 50 дітей з України, Польщі та Німеччини. Серед них є досить відомі, які брали участь та перемагали в українських талант-шоу та конкурсах.

Зокрема, Софія Іванько представляла Україну на Евробаченні у 2019 році та брала участь у телешоу “Голос діти”, Ярослав Політов та Ольга Гарбузюк – учасники телешоу “Голос Діти” та лауреати Чорноморських Ігор, Аліса Ізмайлова та Анастасія Мартинюк – також учасники Чорноморських Ігор.
А ось і склад журі: співачка TAYANNA, композитор та вокальний коуч “Голосу” Влад Зеленський, народна артистка України Катерина Бужинська, співачка Юлія Белей, автор та виконавець Володимир Дорош, польська співачка Marien, а також URANA – володарка титулу Queen of Poland 2022, яка народилася в у місті Хмельницькому. Очолить журі Руслан Квінта.

Головним призом фестивалю є пісня від відомого композитора та продюсера, а також засновника фестивалю United Kids Festival Руслана Квінти. Нагадаємо, що пісні від Квінти мають 92 виконавці, серед яких – Ірина Білик, Софія Ротару, ALEKSEEV, Наталя Могілевська, гурт KAZKA. Інші лауреати будуть премійовані з фонду розміром 1500€.
Фестиваль пройде у мальовничому польському місті Забже, який є партнером українського міста Рівне. Мер міста пані Малгожата Манька-Шулік неодноразово надавала гуманітарну допомогу Україні. І зараз мерія міста всіляко сприяє проведенню фестивалю.