На Львівщині з’явиться понад сотня нових “Школяриків”

Поділитись

Львівщина централізовано закупила 126 шкільних автобусів – загальна вартість понад 300 мільйонів гривень. Закупили їх за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Про це у телеграм-каналі повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Ще кілька місяців тому Львівська ОВА подала пропозицію Кабінету Міністрів України щодо змін до постанови №590 та отримала підтримку. Відтак сьогодні передали громадам області перші 25 «школяриків» зі 126, які закупили зі застосуванням електронної системи публічних закупівель «Prozorro». Вартість одного такого автобуса – близько 2,4 млн грн.

Ці автобуси – вклад у доступ до освіти для усіх школярів Львівщини. Це підтримка українського виробника – АТ «Черкаський автобус». У цих автобусах є все необхідне також для того, щоб транспортувати дітей з інвалідністю. Дякую Федерації роботодавців України, яка допомогла нам вивчити ринок і знайти підприємство, яке використовує у виробництві максимум українських комплектуючих.

До початку повномасштабної війни шкільний автопарк нашої області налічував близько 400 автобусів. З 24 лютого освіта Львівщини стала однією зі сфер, які найбільше включилась у допомогу нашій армії та людям у біді: поселяли у школах та спортзалах вимушених переселенців, власним коштом годували їх, готували передачі на фронт, плели сітки й віддали на потреби армії близько 100 шкільних автобусів. Ще орієнтовно 170 автобусів потребують заміни через тривалий час експлуатації.

До кінця цього року плануємо закрити потребу області у шкільних автобусах на 80%.