Влада Львова обіцяє, що піскосуміші на зиму вистачить, техніка готова

Поділитись

Головне, щоб зима не застала владу міста Львова зненацька. А загалом, як написали на сайті мерії, місто вже підготувало до зими 139 одиниць техніки, ще 154 одиниці техніки місто готово взяти в оренду, щоб прибирати Львів від снігу.

«Протягом минулого тижня ми проводили обстеження стану готовності комунальних ШРП до роботи в осінньо-зимовий період. Мова про готовність спецтехніки та обладнання для механізованого прибирання міста від ожеледиці та снігу. До виконання робіт з прибирання вулично-дорожньої мережі міста заплановано залучати комунальну спецтехніку та спецтехніку організацій, з якими додатково укладено договори.

Відтак у стані готовності 139 одиниць техніки. Додатково районні адміністрації уклали договори з організаціями різних форм власності на залучення ще 154 одиниці додаткової прибиральної техніки. Вся техніка обладнана GPS-трекерами.

Крім цього, районні адміністрації проводять закупівлю протиожеледних матеріалів. Станом на сьогодні, на зимовий період вже закуплено 5,9 тис. м3 піскосоляної суміші, технічної солі та піску. Водночас тривають тендерні процедури із закупівлі ще 3,3 тис. м3 протиожеледних матеріалів. 

Всього місто планує закупити 10 тис. м3. Цієї кількості буде достатньо для зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста до кінця року», – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.