До Львова приїхали перші організовані туристи з Польщі під час війни

Поділитись

Перші офіційні туристи з Польщі приїхали у Львів 15-го жовтня. Про це повідомили у львівській мерії.

З початком широкомасштабного вторгнення російських окупантів усі туристичні компанії компанії Польщі згорнули діяльність. Звісно, в Україну їдуть і волонтери, і індивідуальні подорожуючі, підприємці, офіційні особи. Але туристичних груп не було. І ось тепер одноденну мандрівку здійснило туристичне бюро Quand.

У центрі туристичної інформації Львова туристам розповіли про  правила поведінки в місті в умовах воєнного стану, повідомили про укриття.

«Це неабияка підтримка для Львова та України, що додає віри у перемогу. Кожен гість міста – підтримка нашої економіки. У Львові постійно перебувають іноземці – волонтери, журналісти, для яких ми виконуємо роль інформування про поточну ситуацію, правила поведінки, відновлення роботи закладів і музеїв тощо. Також ми співпрацюємо з готелями, щоб у разі повторних атак росії, заклади були готові продовжувати роботу в умовах надзвичайних ситуацій», – розповідає Христина Лебедь, керівниця міського управління туризму.

Анджей Кудліцкі, власник туристичного бюро, додає, що часто приїжджає до Львова як волонтер і вважає, що на заході України відносно спокійно. До того ж поляки люблять цей напрямок, залюбки гуляють містом Лева. 

Вже у наступні вихідні польська компанія планує туристичну поїздку вже на два дні.