У Львові закінчать тривалу реконструкцію важливої вулиці

Поділитись

Закінчити реконструкцію вулиці Пилипа Орлика у Львові у ЛКП «Львівавтодор» пообіцяли до кінця цього тижня. про це повідомили на сайті мерії.

Зараз тут ще тривають ремонтні роботи. Реконструкція вулиці вже виконана на 90%. Відтак цього тижня підрядна організація ТзОВ «Онур» буде проводити фінальні роботи – влаштування бордюрів та поребриків, конструктивних шарів пішохідних тротуарів та верхнього шару асфальтобетонного покриття.

«За минулий тиждень на вулиці Пилипа Орлика була пророблена дуже суттєва робота: влаштування конструктивних шарів пішохідних тротуарів та дорожнього одягу проїзної частини та влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття.

А вже цього тижня ми будемо проводити фінальні роботи з реконструкції. Підрядник буде встановлювати бордюри та поребрики, стелитимуть конструктивні шари пішохідних тротуарів та верхнього шару асфальтобетонного покриття», – запевняють у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєкт ремонту вултці Пилипа Орлика розробило ЛКП «Інститут Просторового Розвитку» у 2019 р.

Проєктом передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні.

Реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території (знесення аварійних дерев та насадження нових).