Під завалами будинку у Києві в обіймах загинула молода пара, що чекала дитину

Поділитись

Серед чотирьох загиблих під завалами у Києві в будинку, який сьогодні, 17-го жовтня, розтрощив російський дрон-камікадзе, була молода пара. Вагітна жінка загинула в обіймах чоловіка. З ними був і кіт.

Померла дівчина Вікторія працювала сомельє у компанії Goodwine, яка висловила свої співчуття у соцмережах.

Сьогодні дуже темний день для нашої компанії. Сьогодні ми втратили Віку, нашу сомельє, неймовірно добру та чуйну людину, частину нашої родини.

Шість років тому Віка стала сомельє магазину goodwine на Мечнiкова. Вона була єдиною дівчинкою у відділі, але ніколи не виявляла слабкості, для неї не існувало складних завдань, викликів. Вона щиро любила вино та свою роботу.

Сьогодні її тіло знайшли в обіймах із коханим чоловіком Богданом та котом у будинку, куди прилетів російський дрон. Вони чекали на дитину.

Ми шалено любили Віку. Впевнені, любили і ви.

Складно підібрати потрібні слова. Але скажемо фразу Віки, яку вона постійно повторювала: треба менше себе жаліти.

Такою сильною ми запам‘ятаємо її. Назавжди.

Ось як написала про Віку її знайома Анна Овчаренко.

Пару років тому закінчила шикарні курси сомельє для початківців у #goodwine . Сьогодні її не стало «завдяки» дрону-камікадзе від нашого сусіда з росії. Пам’ятаю, як ця чудова дівчина розповідала про вино, його культуру,.. Пам’ятаю її енергію та знання, якими вона ділилася, просто, зрозуміло, захоплено.

Буду пам’ятати… Лише світла пам’ять. Нехай її душа, та душі ненародженої дитини і чоловіка покояться з миром