Не стало відомого футболіста та ветерана “Карпат”

Поділитись

Сьогодні, 17-го жовтня, помер легендарний футболіст футбольного клубу “Карпати” від часу його заснування Йосип Фалес.

Про це у соцмережі повідомив журналіст Юрій Назаркевич.

Сьогодні, 17 жовтня, на 85-му році життя, не стало одного з перших гравців в історії «Карпат», вихованця закарпатського футболу Йосипа Григоровича Фалеса.

Йосип Фалес, перейшовши з львівського «Сільмашу», почав виступати за створені у 1963 році «Карпати» і загалом у 1963-1965 роках провів за львівську команду 20 ігор.

Йосип Фалес – добре відома постать у футбольних колах не лише України, а й далеко за її межами. Три в одному – це саме про Йосипа Григоровича, адже його ім’я відоме і як гравця, і як тренера, і як науковця. На футбольному полі він виділявся своєю високою працездатністю та самовіддачею, а також швидкістю і чудовою грою на другому поверсі.

Що ж до тренерської кар’єри, то Йосип Фалес не лише очолював низку команд, серед яких був СКА «Карпати», а й працював консультантом. Зокрема, він був причетним до успішного виступу національної збірної Алжиру на чемпіонаті світу 1982 року та багато років входив до складу наукових груп збірних команд СРСР.

А в науковій діяльності в його активі кандидатська дисертація, звання доцента та більше двох сотень наукових праць, з яких черпають знання не лише студенти кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, а й фахівці всієї України та зарубіжжя.

Висловлюємо щирі співчуття близьким та друзям покійного. Вічная пам’ять… Про дату та час поховання Йосипа Фалеса буде повідомлено додатково.