Львівські лікарі склали юнакові роздроблену колесом воза кисть

Лікарі першого медичного об’єднання врятували 17-річному юнакові кисть руки, яку хлопцеві роздробило колеса від воза.

Юнак випав з воза і колеса наїхало йому на руку.

Зміщені кістки кисті на правій руці та численні нетипові переломи . З такою складною травмою не доводилося працювати навіть найбільш досвідченим травматологам лікарні Святого Миколая. Та медикам усе ж вдалось зберегти кінцівку 17-річного хлопця.

Хлопець отримав переломи та вивихи кількох п‘ясних кісток та переломи з відкритими рвано-різаними ранами в ділянці першого та другого пальця. Юнак міг втратити чутливість і здатність рухати кінцівкою. Тому його невідкладно забрали до операційної.

Пацієнтові провели фасціотомію – розрізали сполучну тканину, аби зняти тиск у кінцівці, та зібрали всі кісточки кисті докупи. Кістки пальців травматологи зафіксували чотирма спицями Кіршнера, які пацієнт носить вже близько місяця.

Оперували хлопця завідувачка травматологічного відділення лікарні Св. Миколая Галина Гачкевич та ортопед-травматолог Мар’яна Паньків.

Якби втручання не провели вчасно, набряк м’яких тканин кисті міг наростати та притискати нерви. Як наслідок – пальці втратили б чутливість і хлопець перестав би ними рухати.

Зараз пацієнт проходить реабілітацію. Він уже може рухати пальцями та навіть самою кистю.

Сам Ігор не втрачає оптимізму та готується повернутися до навчання, адже хоче стати інженером-архітектором .

Медики очікують, що рухова функція руки відновиться повністю