Дівчину з Франківська, що хайпувала російським паспортом, звільнили з інституту

Поділитись

“Контент Медіа” повідомляв про дівчину з Івано-Франківська, яка хизувалася тим, що нібито має російський паспорт, бо її батьки, за її ж словами, росіяни. Вона також висловлювала своє переконання, що якби путін захотів би захопити Івано-Франківськ, то був би тут дуже скоро. Згодом дівчина просила вибачення в українського народу. Мовляв, завжди була за Україну.

Таку поведінку оцінили у навчальному закладі, де навчалася дівчина.

Дирекція, викладацький та студентський колективи Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту НУ «ОЮА» різко засуджують відеодопис, що з’явився в мережі вечором 14 жовтня, та на якому уже колишня студентка інституту дозволяє собі обурливі висловлювання і подає свої суб’єктивні, м’яко кажучи, нерозумні думки стосовно збройної агресії рф проти України.

Переконані, що в час війни, коли наші захисники, в тому числі 30 студентів нашого інституту, щоденно ризикують своїм життям за волю та незалежність України, такі висловлювання є неприпустимими та мають бути не тільки засуджені, але й відповідним чином покарані. Тому адміністрація закладу вищої освіти ініціювала відрахування даної особи з числа студентів, а правову оцінку її діям нададуть органи Служби безпеки України, які цим питанням вже займаються.

Ми, колектив Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту НУ «ОЮА», переконані – ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! Інших варіантів та думок бути не може!

Слава Україні!

Героям Слава!