У Львові народжуються тисячі немовлят

Поділитись

Львів’янки та переселенки у Львові народжують діточок і під час війни. Адже у Львові народжувати набагато безпечніше.

Дітки з’явилися на світ у п’ятьох медичних закладах: міському пологовому будинку №1, пологових відділеннях 3-ї міської та клінічної обласної лікарень, Перинатальному центрі та дитячій лікарні святого Миколая. Про це повідомили у Центрі здоров’я та медичної статистики Львова.

У дитячій лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова за перші дев’ять місяців у мешканок міста народилось 72 дитини, з них у внутрішньо переселених мам – 11. В пологовому будинку №1 та пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Третього медичного об’єднання цього року з’явилось на світ 2917 маленьких львів’ян, з них  у внутрішньо переселених матусь – 318.

В пологовому відділення Львівської обласної клінічної лікарні за перші дев’ять місяців цього року народилось 235 львів’ян, а у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі – 1276.

Через війну частина вагітних львів’янок виїхали з міста, зокрема за кордон, тож народжували за місцем свого теперішнього перебування.

Між іншим, із 4500 новонароджених – 2295 хлопчиків (51% від загальної кількості) та 2205 дівчаток (49% від загальної кількості). Із 4500 діток – 329 народили матусі-переселенки.