На честь Маріуполя у Львові відкрили мурал “Дорога додому”

Поділитись

Сьогодні, на площі Галицькій у Львові, поблизу центру підтримки переселенців «Я – Маріуполь», відкрили мурал «Дорога додому».

На стіні намальовано об’єкти, які російські окупанти зруйнували ракетами та снарядами чи пошкодили їх під час обстрілів. Про це повідомляє сайт мерії.

На муралі, зокрема, зображені експозиції, які присвячені Азовсталі, площі Свободи та Миру, зруйнованому драматичному театру та будинкам зі шпилем.

«Це ознака жаху, який відбувся у Маріуполі. Військових злочинів, які зробила російська федерація у нашому місті. Вони зруйнували драматичний театр у той час, коли там перебувала моя мама з моїм братом та татом. Вони ховались там та рятували свої життя. Цю будівлю зруйнували, скинувши на неї з літака дві бомби”, – зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Міський голова Маріуполя запевнив, що усі мешканці Маріуполя хочуть, щоб перемога настала якнайшвидше та над Маріуполем замайорів прапор України.

Мурал про Маріуполь – це надія на повернення додому та героїзм захисників Азовсталі та про людей, які це все пережили. Автор 30-метрового муралу — Дмитро Вовк, родом із Маріуполя. Це перша львівська стіна, яку розмалював хлопець. Над нею він працював самотужки два тижні. Зізнається, що міг завершити і швидше, але повітряні тривоги постійно відтягували фініш.

Нагадаємо, цьогоріч в липні у Львові на пл. Галицькій, 15 запрацював центр підтримки переселенців «Я – Маріуполь». Тут переселенці з Маріуполя можуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну, медичну та психологічну допомогу. Також тут діють дитячі кімнати.