Біля Бахмута загинув військовий із Яворівщини

Поділитись

Сумна звістка прийшла на Яворівщину. На війні з російськими окупантами загинув мешканець села Старичі Михайло Дроцик

Про це у соцмережах повідомила Новояворівська міськрада.

25-річний житель села Старичі Дроцик Михайло загинув від рук російських окупантів 9 жовтня, у боях поблизу Бахмута, мужньо захищаючи рідну державу від ворога, її незалежність, волю та свободу.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким, побратимам полеглого Героя. Нехай добрий, світлий спомин про Михайла назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував.

«Михайло був найкращим сином та братом, добрим онуком і люблячим хресним. Талановитий і привітний хлопець, любив малювати портрети та спорт. Це велика втрата для нашої сім’ї і для всієї родини», – слова рідних про загиблого захисника Михайла.

Дроцик Михайло Богданович народився 8 жовтня 1997 року у селі Старичі.

Випускник Старицької школи. Після закінчення школи вступив до Художнього професійно-технічного училища ім. Й. П.Станька (смт. Івано-Франкове), де здобув професію різьбяра по дереві та бересту.

У 2017 році вступив на службу за контрактом у лавах ЗСУ. Михайло паралельно навчався в Львівському університеті фізичної культури.

З повномасштабним вторгненням росії в Україну, Михайло продовжував захищати територіальну цілісність нашої держави.

Загинув 9 жовтня 2022 року поблизу міста Бахмут, що на Донеччині, звільняючи окуповані території та захищаючи Україну від росії.

В українського захисника Михайла залишилися мати Галина Григорівна, батько Богдан Арсентійович, брат Павло, сестри – Ірина, Іванна та Марія, бабуся Марія Михайлівна, похресник Матвій.