Знімав відео наслідків прильотів російських ракет у Львові

Поділитись

Львів’янин висловив жаль з приводу того, що знімав і розповсюдив відео наслідків влучань російських ракет у важливі об’єкти критичної інфраструктури у Львові 10 жовтня.

СБУ у Львівській області просить не знімати, а тим більше не поширювати таких відео, не фотографувати локацій ворожих влучань.

На відео чоловік, якого затримали, розповідає про свій необачний вчинок щодо поширення саме таких записів – моменту ураження критичної інфраструктури ворожою ракетою.

«10 жовтня, з власної ініціативи, я поширив відео – момент ракетного обстрілу критичної інфраструктури у Львові. На жаль, згодом, пропагандистські медіа використали його для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Я усвідомив хибність дій, адже не мав наміру нашкодити Україні. Закликаю усіх не повторювати моєї помилки – не викладати відео з наслідками ракетних атак, адже вони можуть використовуватись для коригування точності завдання ударів повторно», – повідомляє він.

Правоохоронці активно відпрацьовують кожен випадок поширення таких відео в мережі «Інтернет». Вживаються всі необхідні пошуково-процесуальні дії зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.

СБУ нагадує, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.