Багаторічний працівник “МакДональдзу” займеться львівськими відходами

Поділитись

Керівником управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради призначено Петра Кінаша, який досі був позаштатним радником міського голови Львова. Про нове призначення у мерії повідомляє сайт міста.

Новий очільник управління працював у Крос-функціональній команді «Packaging&Recycling», яка запустила сортування в ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд». Метою проєкту було створення цінності відходів – відходи сортують та переробляють повторно.

Петро Кінаш все життя з 2007 року працював у “МакДональдз”. Хоча у 2010 р закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Організація перевезень та управління на транспорті». Здобув кваліфікацію магістра в транспортній галузі.

Досвід роботи:

– 2007 р – працівник ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд».

– 2008 р – інструктор з навчання у ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд».

– 2009 р – 2015 р – начальник дільниці/Другий помічник директора ресторану/Перший помічник директора ресторану ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд».

– 2016 р – 2022 р  – директор  ресторану у ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд».

– 2019 р – 2022 р  – працював у Крос-функціональній команді “Packaging&Recycling”, яка запустила сортування в ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд». Метою проєкту було створення цінності відходів – відходи сортують та переробляють повторно.

– з 14.07. 2022 р – позаштатний радник Львівського міського голови.