Україна повернула з російського полону 32 бійців

Поділитись

Сьогодні Україна повернула з російського мордору ще 32 бійців. Разом із визволеними військовими до України доправили і тренера футбольного клубу “Динамо” Львів Дмитра Фіалки. Про це повідомив у соцмережах керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Серед звільнених – офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти. У кожного полоненого своя історія. Є такі, що «розривають» зсередини.

Загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі «Динамо» (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання – дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем.

Сьогодні ми звільнили рядового, який служив разом зі своїм старшим братом. Брат загинув на його очах, а молодший брат в той же день потрапив в полон. У старшого брата залишилась дружина та дві доньки. Невимовний біль і сум.

Хлопці зараз проходять медичний огляд, будуть відновлюватися, побачать своїх рідних.

Ми повертаємо людей. І повернемо всіх. Ми будемо боротись за кожного українця. Адже наші люди – наш найцінніший скарб.
І ми переможемо. В цьому немає жодних сумнівів, – завершив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що 21 вересня з російського полону визволили 215 бійців, з них 108 “азовців”. А 9 жовтня у дружини бійця “Азову” В’ячеслава Білого народився первісток.