Стало відомо скільки повітряних цілей збила ППО 11 жовтня.

Впродовж сьогоднішньої повітряної тривоги росія нанесла масований ракетний удар по об’єктах інфраструктури в багатьох містах України.

11 жовтня ППО вдалося збити кілька ракет і дронів. Про це пише речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Сьогодні сили ППО збили 18 крилатих ракет, 8 дронів-камікадзе на півдні та 3 безпілотники

Генеральний штаб ЗСУ у своєму телеграм-каналі оновив дані щодо роботи ППО і узагальнив інформацію за 11 жовтня. Загалом силами та засобами Повітряних Сил ЗС України знищено 33 повітряні цілі:

ЗНИЩЕНО 20 КРИЛАТИХ РАКЕТ І 13 БпЛА-КАМІКАДЗЕ

Противник застосував високоточну зброю – крилаті ракети повітряного базування типу Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації Ту-95мс, крилаті ракети морського базування типу «Калібр», іранські БпЛА-камікадзе «Shahed-136».

Загалом противник здійснив 28 пусків КР:

– 16 крилатих ракет Х-101/Х-555;

– 12 крилатих ракет «Калібр».


У Вінницькій області рашисти атакували Ладижиську ТЕС двома дронами-камікадзе «Shahed-136».

Також прильоти ракет фіксувались у багатьох містах України: у Львові, Павлограді, у Вінницькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Наша ППО змогла збити кілька ракет та іранські дрони-камікадзе у багатьох інших областях, як зображено на карті:

Джерело: ТГ канал «Суспільне новини»

Росія вдарила по об’єкту критичної інфраструктури — 30% Львова тимчасово без світла. Також перебої з водопостачанням у Сихівському та Франківському районах міста.
Упродовж наступних годин можливі перебої у водопостачанні.

У більшості областей України вже закінчилась тривога. Можна повертатися до звичного життя але не забувайте що наш сусід терорист, від нього можна чекати чого завгодно.

🇺🇦 Дякуємо за вправність нашим силам ППО, нашим воїнам! Слава захисникам українського неба!