Садовий до власників магазинів: ви маєте організувати роботу

Міський голова Львова Андрій Садовий вимагає від підприємців, які займаються торгівлею продуктів у магазинах, організувати роботу так, щоб магазини працювали у той час, коли після обстрілів російськими ракетами зникає електроенергія. Через знеструмлення Львова вчора не працювали усі магазини, а це спричиняє паніку у людей стосовно забезпечення продуктами.

Міський голова наводить у приклад торговцям львівські хлібопекарні, які начебто вчора продавали хліб з машин.

«Вчора багато магазинів закрилися, тому що не було електропостачання. Натомість частина працювали, тому що вони мають дизель-генератори і розуміють свою відповідальність.

Я хотів би звернутись до власників торгових мереж та магазинів: зробіть все можливе, щоб магазини працювали в той час, коли це є дозволено. Так, ми не можемо працювати у повітряну тривогу, але коли її немає, ви маєте організовувати роботу. Прикладом є хлібопекарі. Вчора, незважаючи ні на що, вони спекли хліб і продавали його із машин, коли деякі супермаркети не працювали. Нам треба сьогодні повністю переглянути наше життя”.

“Ця війна триватиме довго”

“Це війна. І задача ворога – вбивати. Нищити людей та інфраструктуру. Тому кожен має бути відповідальним та виконувати свою роботу. Останні два дні дали нам відчуття реальності – того, що ця війна триватиме довго. Аби допомогти нашим Збройним силам, ми повинні забезпечити безпеку та гідні умови тут для їхніх сімей, дружин та дітей», – наголосив Андрій Садовий.

Сьогодні, 11 жовтня, російські окупанти знову вдарили ракетами по об’єкту критичної інфраструктури у Львові. Внаслідок цього частина міста тимчасово залишилась без світла. Вода також подається із перебоями.