Які мрії намалювали діти у Львові

Поділитись

У мистецькому просторі «РадіоГараж», що на вул. Князя Романа, 6, відкрили виставку малюнків «Я мрію..».

Усі роботи створили діти з інвалідністю, які відвідують інклюзивний гурток «Творча майстерня». Цей гурток діє при Львівському міському центрі соціальних служб. Про це повідомили на сайті мерії.

Участь у виставці « Я мрію…» взяли 34 дитини з інвалідністю, які готувалися до цієї важливої мистецької події діти готувались упродовж року.

«Діти творили, спілкувались, вчились працювати з різними художніми матеріалами та використовували різні техніки малювання. Вони на полотні візуалізували свої мрії. І більшість малюнків у них вийшли про Мир і Перемогу: для здійснення мрій це є найважливішою умовою. Усі діти дуже старались, адже хотіли представити на виставці свої найкращі роботи», – розповіли у центрі соціальних служб.

Усім дітям вручили дипломи учасників та подарунки – канцтовари. Крім того, вони переглянули виставу «Соломійчин дивосвіт»,  а також відбулось солодке частування.

Виставка буде відкритою для перегляду до Покрови, 14 жовтня. Всі охочі можуть оглянути її з 14.00 до 18.00 год.

Нагадаємо, гурток «Творча майстерня» діє при Львівському міському центрі соціальних служб уже чотири роки поспіль. А це вже третя виставки робіт учасників інклюзивного гуртка. Торік відбулась виставка робіт дітей з інвалідністю на тему «Архітектурно-графічний Львів».

ariiu-u-lvovi-vidkryly-vystavku-dytiachykh-maliunkiv