З російських частин в окупованому Херсоні втекли 13 зеків з бойовим досвідом

Поділитись

13 військовослужбовців, які були у складі російських збройних формувань у тимчасово окупованому Херсоні, викрали два автомобілі і багато зброї та втекли у Крим. Про це повідомляє телеграм-канал СтратКом ЗСУ.

Чимало з втікачів мають кримінальне минуле і бойовий та оперативний досвід. Один із втікачів служив у загоні спеціального призначення “Беркут”, що проживав у Сімферополі. Можливо, саме в нього і проживають озброєнні чоловіки.

Голова фонду «русь сидящая» ольга романова опублікувала сторінку з орієнтуванням. Виявляється, що небезпечні втікачі вже перебувають у Криму, куди вони начебто в’їхали вже на чотирьох автомобілях.

В орієнтуванні йдеться, що люди, які розшукуються, «вкрай небезпечні, мають бойовий та оперативний досвід, підозрюються в серії тяжких і особливо тяжких злочинів на території Херсонської області». З документа випливає, що вони служили у добровольчому козацькому загоні “Дон”.

Виходить, що російські злочинці використали мобілізацію для того, щоб озброїтися і мародерити та збагачуватися розбоями. Чекаємо на продовження розвалу армії російських окупантів.