У Львові заборонили світлову рекламу !

Таке рішення прийняв виконком Львівської мерії. відтепер чиновники недопустять розміщення світлової реклами на території Львівської міської територіальної громади. Про це повідомляє сайт мерії.

Чиновники на чолі із заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком вважають, що додаткове штучне світло погано впливає на сприйняття архітектурного середовища.

«Беручи до уваги послідовну політику Львівської міської ради щодо обмеження присутності зовнішньої реклами у візуальному просторі міста, і враховуючи ту згубну дію додаткового штучного світла на сприйняття сформованого архітектурного середовища, ми вважаємо, що це рішення є зараз на часі. В Європі у багатьох країнах вже закінчилась ера, коли панував принцип: аби тебе бачили – треба блистіти або чим більше кіловатів – тим ліпша ілюмінація. Ми повинні пропагувати освітленість, скромність та елегантність, тому пропонуємо ухвалити рішення щодо недопущення світлової реклами, рухомих стрічок на фасадах будинків і всередині приміщень, якщо вони видимі зовнішньому середовищу», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Також у місті напрацюють чіткий алгоритм дій щодо вже встановлених світлових рекламних конструкцій.

«Ми проговорювали це важливе рішення у різних колах. Ми пропонуємо одразу доповнити його чіткими критеріями щодо недопущення розміщення такої реклами, тому що станом на зараз є низка таких оголошень по місту, і ми маємо визначити, як діяти. Наразі ми даємо дороговказ, що місто є категорично проти розміщення світлової реклами. Коли у вікнах ставлять величезні світлові екрани в історичному ареалі – це фактично нівелює всю красу будівлі, закриває світло. У нас мають бути однакові стандарти та підходи до усіх підприємців.