На тенісний турнір дружини Садового прийшло лише… три її колєжанки

Поділитись

Дружина міського голови Львова Катерина Кіт нещодавно провела фінальну тенісну гру із директором львівського кіноцентру Андрієм Породко. Медіавласниця і мама п’ятьох дітей вирішила, що у такий спосіб приверне увагу до своєї персони і зможе зібрати кошти для волонтерки Олени Кулигіної.

Перед фіналом Катерина Кіт-Садова встигла зіграти у настільний теніс із актором та режисером Олексою Кравчуком, директором ринку «Шувар» Романом Федишиним, отцем Морено з Парафії Божого Провидіння УГКЦ, із художником та інсталятором Олесем Дзиндрою, із львівською рятувальницею Дариною Орловою. під час всіх цих “двобоїв” дружина Садового закликала усіх активно донатити. Скільки зібрала Катерина Кіт-Садова донатів невідомо. Однак свою ідею пограти у теніс вважає благословенною !

Про це вона розповіла відомому журналістові львівської агенції “Галінфо” Андрієві Маринюку у інтерв’ю.

На турнір прийшли лише три колєжанки…

Катерина Кіт-Садова висловила розчарування тим, що на фінальну гру, в якій вона перемогла підлеглого свого чоловіка Андрія Породка, прийшли тільки три її колєжанки. Більше ніхто з тих, кого сподівалася побачити дружина міського голови, не прийшла подивитися її “двобій” із директором львівського кіноцентру. Дивно, що у такої відомої медіавласниці дружини Андрія Садового так мало прихильниць. Адже, як вона зізналася у інтерв’ю, що хотіла шоу !

“Отже – має бути якесь шоу. А для чого чекати два тижні? Треба це шоу робити вже. Тому ті наші дописи та відео в соцмережах, які тривали два тижні, були частиною цього шоу”. 

І далі Катерина Кіт продовжила: “Насправді це змагання стало для мене чи не вперше чимось абсолютно самостійним, моїм. Чимось таким, де я не позиціювала себе ні чиєюсь дружиною, ні медіавласницею, ні багатодітною мамою. Це була саме Я. Це стало дуже цінним та важливим для мене”. 

У що буде грати дружина Садового наступного разу ?