У Львові жінки можуть безкоштовно обстежити молочні залози

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочної залози. У Другому медичному об’єднанні Львова запрошують усіх жінок пройти безкоштовну діагностику грудей та попередити можливе захворювання.

Акція «Здорова жінка» триватиме впродовж жовтня у Другому ТМО і передбачає можливість обрати один з безкоштовних пакетів та пройти повне обстеження організму. Про це повідомляє сайт мерії Львова.

Пакет «Гінекологічний» передбачає: консультацію терапевта та гінеколога, забір мазків на дослідження, цитологію та кольпоскопію, загальні аналізи сечі та крові, біохімічний аналіз крові та коагулограму, УЗД молочних залоз, внутрішніх органів, тазу, щитовидної залози, ЕКГ. А також – повторну консультацію гінеколога або терапевта.

Пакет «Кардіо» передбачає: ЕКГ, УЗД судин нижніх кінцівок та шиї, ЕХО серця, консультацію терапевта.

Медики нагадують: обстежувати молочні залози потрібно щороку. До 40 років жінок скеровують на УЗД, після 40 років – на мамографію.

Записатись на обстеження можна за телефонами:

·   Пологовий будинок №1 м. Львова: жіноча консультація та гінекологічне відділення: +380 (32) 275 91 32, 067-384-84-74;

·   Третя міська клінічна лікарня м. Львова: пологове відділення: 259-32-09; жіноча консультація: 259- 32-04; гінекологічне відділення: 259-20-05.

Друге медичне об’єднання Львова надає планову допомогу пацієнтам. Сюди входять: 1-ша, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні, а також лікарня Госпіс. 

Довідка

Згідно із статистикою ВООЗ, рак грудей є найбільш розповсюдженим видом раку у всьому світі. В Україні це захворювання є лідером серед жіночої онкології. Вплинути на ситуацію може лише раннє виявлення хвороби, адже І стадію раку грудей виліковують у 95% жінок, ІІ стадію у 80%, а ІІІ стадію – у 50%.