“Львівавтодор” поставив на ще одній вулиці термінал для парковки

Поділитись

Тільки вчора “Контент Медіа” повідомляв, що чиновники міста планують облаштувати у Львові платні місця для паркування автомобілів у 19-и локаціях міста на 363 авто. А вже нині на вулиці Під Дубом навпроти торговельного центру “Форум” вже з’явився термінал для оплати парковки.

Конкурс на право знімати гроші з автомобілістів начебто виграла компанія “Львівавтодор”. Про це повідомляє сайт мерії.

Нова вулиця для платної парковки, яка ще вчора була безкоштовною для паркування (вул. Під Дубом, 2-20) має 31 паркомісце, 3 з них – для людей з інвалідністю.

До речі саме на цій вулиці часто стоять патрульні, які чатують на водіїв, що повертають праворуч з проспекту Чорновола. Тут такий маневр заборонено. Щоб повернути з Чорновола на вулицю Під Дубом, потрібно об’їхати кільце-перехрестя і лише тоді можна їхати по вулиці Під Дубом.

Вартість парковки на вулиці Під Дубом

«Тариф на цьому майданчику – 10 грн за годину паркування. Розрахунок можна здійснити через термінал EasyPay на вул. Під Дубом, 4, також тут розміщений інфощит із QR-кодами для сплати онлайн через платіжні сервіси UNIP, EasyPay, Приват 24. Мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до паркувального майданчика, можуть придбати пільговий абонемент та здійснювати оплату за паркування зі знижкою», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, на сьогодні ЛКП «Львівавтодор» є оператором 53 паркувальних майданчиків та 2 стоянок на вул. Торф’яній і на просп. Червоної Калини, 2а. Загалом підприємство обслуговує 2227 паркомісць у Львові.

Для прокладання маршруту до потрібного паркувального майданчика доступна інтерактивна мапа на сайті ЛеоПарковки: https://parking.lviv.ua/parkingzone/

Перелік усіх майданчиків для паркування – на Геопорталі Львова.