З’явилися деталі затримання чернівецького педофіла-вбивці

53-річного чоловіка, який 3-го жовтня застрелив поліцейську Таїсію Татарин та важко поранив її напарника, сьогодні затримали біля будинку, де він мешкав у Чернівцях. Подробиці цього затримання повідомило Суспільне Чернівці з посиланням на начальника управління нацполіції у Чернівецькій області Руслана Дударця.

Відомо, що педофіла, який демонстрував дітям біля навчального закладу статеві органи, відстежили за допомогою камер відеоспостереження. Коли поліція приїхала аби його затримати, чоловік знову почав відстрілюватися. Та цього разу працівники поліції стріляли у відповідь та смертельно поранили його.  Зловмисник помер вже у кареті «швидкої допомоги». 

Працівники поліції не постраждали.  

За даними поліції зловмисник народився в Криму, був зареєстрований у Житомирській області. У Чернівецьку область переїхав цьогоріч.

За версією правоохоронців, саме цей чоловік стріляв у поліцейських поблизу ліцею №20 3 жовтня. Тоді вони виїхали на повідомлення про розбещення неповнолітніх. На жаль, тоді від поранень 22-річна поліцейська загинула, а її напарника поранили.

Дітям якоїсь фізичної шкоди злочинець не завдав. Щоправда, у декого з дітей було відео, на якому педофіл демонстрував свої статеві органи і таке він вже вчиняв неодноразово.

Поліція опитала дітей та перевірила їхні телефони. У декого з неповнолітніх виявили відео, на яких був саме підозрюваний й він демонстрував статеві органи. Поліція припускає, що таке чоловік вчиняв неодноразово.