З’явилася петиція із закликом звільнити українського суддю

Поділитись

Українці звернулися із закликом до президента України Володимира Зеленського припинити українське громадянство голови Касаційного господарського суду Богдана Львова.

Петиція за 5 днів вже зібрала більше 20 тисяч голосів!

15 вересня журналісти-розслідувачі програми “Схеми” оприлюднили вагомі докази про ймовірну наявність у судді Верховного Суду, голови Касаційного господарського суду Богдана Львова громадянства російської федерації. 

Українців обурює наявність російського громадянства у судді, який ухвалює рішення іменем України, до того ж обіймає високу адміністративну посаду в судовій системі. Народ України вважає, що люди з російським громадянством на державних посадах є загрозою державності. Також обурює некомпетентність правоохоронних органів на восьмому році війни з росією, півроку з яких це повномасштабна війна на винищення всього українського народу!

Також Служба безпеки України підтвердила наявність у голови Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Богдана Львова громадянства Російської Федерації

СБУ повідомила Верховний суд про те, що суддя отримав перший паспорт РФ у 1999 році, подовжив його у 2012-му, а також отримав російський податковий номер. Про це йдеться у офіційному повідомленні Верховного суду:

У повідомленні Верховного суду:

Служба безпеки України проінформувала Верховний суд, що за результатами перевірки встановлено, що Львов Богдан Юрійович (дата народження 28 вересня 1967 року, місце народження – місто Запоріжжя) отримав паспорт громадянина Російської Федерації № 4512799636 від 17.10.2012, який продовжено Львовом Б.Ю. замість паспорту громадянина Російської Федерації, який втратив чинність, № 4598589684 від 22.07.1999

Також Верховний суд, посилаючись на отриману 3 жовтня відповідь з СБУ, повідомив:

Львов Б.Ю. за даними податкового реєстру РФ отримав податковий номер 774319527956, який міститься в реєстрі угод щодо нерухомого майна РФ, стосовно квартири за адресою: 125565, Росія, Москва, вул. Ленінградське шосе 88. Вказане свідчить про наявність у судді Львова Б.Ю. громадянства Російської Федерації за даними наведених реєстрів РФ.

Проте судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду не змогли звільнити з посади Богдана Львова – забракло голосів ! Про це повідомляє Центр протидії корупції.

У голосуванні взяли участь 39 осіб із 40 присутніх. За звільнення проголосувала 21 людина, а для ухвалення рішення необхідно 22 голоси. Проти звільнення Б. Львова – 18.

Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю, поставивши остаточно хрест на своїй репутації. 

Вчора відбулося голосування суддів Верховного Суду, під час якого 18 проголосували ПРОТИ звільнення громадянина рф, судді Богдана Львова.

Можемо порадити суддям, які підтримали звільнення Б. Львова, зафіксувати свою позицію публічно ! Це дасть шанс очистити Верховний Суд без його повного перезавантаження.

Виникає питання: чи потрібен нам Верховний Суд, який не може виконати пряму норму Конституції, а судді і Голова якого захищають громадянина країни-вбивці на чолі господарського судочинства України ?

Хто досі не підписав петицію щодо позбавлення українського громадянства Богдана Львова, долучайтесь: https://petition.president.gov.ua/petition/165182

Згідно з законом про судоустрій, суддя не може мати подвійне громадянство!  

Суддя припиняє свої повноваження у разі припинення громадянства України або набуття громадянства іншої держави.