Львів у скорботі, проводжає на щиті Героїв

Поділитись

5 жовтня, об 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (Театральна, 11) відбудеться прощання з моїм однокласником, бійцем 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних сил України «Карпатська Січ» Ярославом Юником ( Ярослав Юник). Так написав на своїй сторінці львівський журналіст Володимир Телюк про останні проводи свого однокласника.

А вже о 15.00 розпочнеться Чин похорону Євгенія Солтиса, о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Біографічні довідки Героїв

Завантажити фото

Ярослав Юник (25.04.1986-28.09.2022) Львів’янин.

Навчався у ліцеї №8 Львівської міської ради. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Після завершення навчання вступив на строкову службу.

Із 2014 року брав участь в Антитерористичній операції у лавах Національної гвардії України. Останні роки Ярослав Юник працював у одній із військових частин Національної гвардії.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України та боронив незалежність у складі 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних сил України «Карпатська Січ».

У Ярослава Юника залишилися дружина, донька та батьки.

Завантажити фото

Євгеній Солтис (31.01.1965-27.09.2022) Львів’янин.

Навчався у ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради та середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю «слюсар». Опісля вступив на військову службу.

У мирний час працював на колишньому заводі «Кінескоп», згодом займався виробництвом предметів із каменю на одному із приватних підприємств міста Львова.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист України. Служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Євгенія Солтиса залишилися мама, дружина, донька, онук та онука.

Вічна пам’ять Героям.