За місяць “стерся” цілий армійський корпус окупантів (10 тисяч + )

Чому російські війська зазнають нищівних поразок на кожному напрямку фронту ? Чому часткова мобілізація на росії не допоможе окупантам зупинити ЗСУ, які і далі будуть відвойовувати українські землі. Пропонуємо коротку, але цікаву аналітику з телеграм-каналу СтратКом ЗСУ.

3-ий армійський корпус РФ фактично припинив існування. Частково мобілізованих» чекає теж саме.

Наприкінці серпня 2022 року були перші повідомлення про те, що Росія перекидає на фронт свій новосформований 3-ий армійський корпус, який начебто був укомплектований новітньою технікою. Цей корпус представляв із себе по суті «півтори дивізії», на які ледь нашкребли 10-12 тисяч орків, що мали «затикати дірки» на фронті.

Минув лише місяць боїв, в ході яких ЗСУ активно наступали. І якраз сьогодні в своєму ранковому зведенні Генштаб зафіксував, що 3-ий АК «стерся в боях». Тому по суті припинив своє існування як організоване військове формування, і не може воювати проти ЗСУ.

Стара техніка і деморалізована русня

Чому так вийшло? Генштаб говорив про дві причини. Перша – застаріла техніка, яку ще й погано обслуговували. Друга – деморалізація особового складу, який зловживав алкоголем, не підкорявся командам та самовільно покидав позиції. Але тут варто додати й третю причину – дефективні з ніг до голови офіцери армії РФ, які не вміють ані навести лад з технікою, ані навести лад із особовим складом. Таким дефективним скільки не дай «мобілізаційного ресурсу», їм все рівно не вистачатиме для створення боєздатних угрупувань, які можна посилати на фронт.

Росіяни витратили 4 місяці на формування армійського корпусу чисельністю в 10-12 тисяч «багнетів», який «стерся» лише за 1 місяць боїв. І це чітко показує перспективу, яка чекає в Україні підрозділи із «частково мобілізованих»: беремо їх фактичний строк підготовки, ділимо на 4 і отримуємо час, протягом якого ці підрозділи із «чмобіків» проіснують як організована сила на фронті. Далі – хто із «чмобіків» перетвориться на «200» та «300», а хто просто розбіжиться під ударами підрозділів ЗСУ.

Зараз дуже багато пішло відео про те, як наші війська тягнуть в тил трофейну техніку австралійськими «Бушмастерами» чи навіть бронетранспортерами. Це означає, що доволі часто «кадрові» підрозділи армії РФ доволі легко «сипляться» під ударами передових підрозділів ЗСУ, що йдуть в першому ешелоні наступу.

Так, армія РФ зразка вересня 2022 року ще здатна битись, просування вперед бійцям ЗСУ коштує значних жертв. Але рашисти зараз – аж ніяк не в тому стані, в якому вони були у березні 2022 року. Тоді війська РФ були здатні агресивно наступати на всіх напрямках дій. Рашисти йшли вперто до Херсону, не зважаючи на суттєві втрати від активної роботи наших Су-25 та Bayraktar TB2, а важкі бої за місто насправді йшли тиждень (щоб там не розповідала руснява «чорна легенда»). Фінальний результат битви за Київ не був остаточно ясним до останніх днів березня.

Ну а тепер…А тепер «кадрові частини» армії РФ дійшли до такої стадії розгрому, що «дірки» у фронті на Сході їм доводиться закривати так званими «легіонами БАРС», набраними за «прихованою мобілізації».
У серпні цього року Росія перекинула на фронт навіть чотири «козачі легіони» загальною чисельністю 5 тисяч осіб, які очевидно отримали техніку від розгромлених підрозділів «1-го та 2-го армійського корпусів». Ці «легіони» теж набирались за «прихованою мобілізацією», і схоже, що «козаки» виявились ще менш придатними для «затикання дір», аніж «сєпари».

Війська з Сирії та Сибіру

Наш Генштаб говорить, що РФ вирішила перекинути на фронт залишки своїх військ із Сирії, і навіть «Росгвардію» із Сибіру, яка однак не здатна воювати навіть як «легка піхота». Сирія та Сибір – війська звідти везти далеко та довго, і тут може бути лише одне пояснення. Схоже, Кремль вважає ситуацію на фронті для себе настільки катастрофічною, що розуміє – використання «чмобіків» в будь-якій кількості не дасть бажаного результату. Чисто через їхню дефективність