В Україні продали 100-метровий теплохід за майже 15 мільйонів

Поділитись

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції) на електронному майданчику OpenMarket продало суховантажний теплохід «Mamba B», 1998 року побудови. Ціна продажу склала – 14 890 377 грн. Про це повідомила пресслужба підприємства.

Судно було заарештовано і виставлено на продаж приватним виконавцем.

Характеристики судна:
Довжина: 99,90 м;
Обмірна довжина: 93,8 м;
Ширина: 19,5 м;
Висота борту до верхньої палуби: 8,5 м.

Переможцем аукціону стало ТОВ «ЛОГОТРЕЙДГРУП», в якого є 10 робочих днів для того, щоб розрахуватися за лот. У випадку, якщо переможець не розрахується вчасно, він втратить гарантійний внесок і право стати власником перейде до іншого учасника, який запропонував другу за сумою пропозицію.

«Продаж теплоходу доповнить флот вже реалізованих суден на OpenMarket. Такий кейс вкотре доводить, що ми вміємо добре реалізовувати подібні активи. Тому, якщо у вас є судно і бажання його продати, запрошуємо скористатися послугами нашого аукціону», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Перебіг торгів за посиланням: setam.net.ua/auction/514571

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 19 млрд грн