В останню путь Львів проводжає двох львів’ян-військових

Сьогодні, 4-го жовтня, Львів прощається з двома мешканцями міста, які боронили Україну від російських окупантів. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла чин похорону розпочнеться нині об 11.00.

Олег Підгородецький (18.02.1982-09.09.2022) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі № 63 міста Львова. У 2004 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «менеджмент». Опісля працював маркетологом у товаристві з обмеженою відповідальністю «Ніко-Захід» та на приватному підприємстві «Максимус-Плюс».

Із початком агресії росії захищав територіальну цілісність держави на сході. Із 2016 року продовжив службу у Збройних силах України за контрактом.

Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Олега Підгородецького залишились мама, брат, бабуся, тітка та племінники.

До слова, прадід Олега був розстріляний спецгрупами НКВС.

Завантажити фото

Назарій Климків (29.05.1989-26.09.2022) Львів’янин.

Навчався у Львові в ліцеї №15, згодом – у комунальному закладі Львівської обласної ради «Винниківська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів». Закінчив відокремлений структурний підрозділ «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання вступив на військову службу. У мирний час працював у Шевченківському районному відділі поліції, потім вступив до Національної гвардії України. Свого часу також будував кар’єру у колишньому Жовківському районному військовому комісаріаті. Опісля був переведений до Об’єднаного військового комісаріату Личаківського, Шевченківського та Залізничного районів міста Львова.

Із 2014 року боровся із російськими окупантами у лавах Національної гвардії України. Після початку повномасштабного вторгнення боронив країну у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Назарія Климківа залишилися мама, дружина та 2-місячний син.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293432-zavtra-lviv-proshchatymetsia-z-dvoma-heroiamy-iaki-zakhyshchaly-ukrainu