Росія може використати ядерну зброю на українських кордонах

Питання застосування ядерної зброї, яке російський диктатор використовує як тільки його терористи зазнають поразок у війні з Україною, знову актуальні.

Минулого тижня у медіа згадувався російський підводний човен з ядерними зарядами у Чорному морі. Тепер ось, як пише “Главком”, появилася інформація про потяг, керований секретним ядерним підрозділом для відправлення в Україну.

Про такий потяг сказав польський оборонний аналітик Конрад Музика. За його словами, такий потяг помічено у центральній частині Росії. Його обслуговує 12-е головне управління російського міністерства оборони і він «відповідає за ядерні боєприпаси, їх зберігання, обслуговування, транспортування та видачу підрозділам».

Натомість британське видання Times з посиланням на військові джерела вважає, що терорист і президент Росії Володимир Путін має намір продемонструвати свою готовність застосувати зброю масового знищення за допомогою ядерного випробування на кордонах України.

Йдеться про застосування ядерної зброї в Чорному морі. Зазначається, що НАТО уже попередило про це своїх членів. Таким чином Москва, яка планувала захопити усе південне узбережжя України може демонструвати готовність знищити його, якщо не здатна захопити.

«Кремль сигналізує про свою готовність до значної ескалації, оскільки Росія втрачає позиції на полі бою. Побоювання з приводу попередніх натяків Путіна про те, що він може вдатися до такої тактики», – зазначає видання Times.