До України підбирається “бабине літо” !

Поділитись

Нарешті в Україну прийде тепло і припиняться дощі !

І хоча погожа днина буде тривати приблизно тиждень, але зможемо перепочити від мокрих дощів і сирої погоди. Про це у соцмережах пише відома прогнозистка Наталка Діденко.

Потроху, тихою сапою, підбирається до нас антициклон (карта, ім’я антициклону Timeo), виштовхує дощі, які порушили всі правила етикету і явно перебрали міру.

Натомість в Україну заходить, весело помахуючи ридикюлем, бабине літо.

А насправді, сухою погодою, навіть – не побоюся цього слова сонячною, а також вищою температурою повітря, картинними ранковими туманами і купою жовто-червоного листя на ще зеленій траві.

Завтра, 5-го жовтня, в Україні суттєвих опадів не очікується, лише на Харківщині та Сумщині покапають якісь залишки атмосферного фронту.

Надалі повсюди в Україні переважатиме суха погода.

Температура повітря підвищиться і становитиме найближчими днями +14+21 градус.

Лише завтра, у середу, свіжіше буде на північному сході, на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, +9+12 градусів.

У Києві нарешті, починаючи з завтрашнього дня, дощі припиняться і підростуть градуси.

І суха погода триватиме в столиці аж до наступної середи – хіба що у неділю набіжать якісь вологі хмарки, проте нічого серйозного.

Температура повітря в Києві 5-го жовтня трохи підросте і крутитиметься поблизу +12+14 градусів. Надалі потепліє до +15+19 градусів.

У кого сьогодні дощ – не хнюпте носа, до нас йде бабине літо, підготуйтеся гарно зустріти шляхетну поважну донью під ручку із молодим сонячним кабальєро, антициклоном Timeo!)

У коментарях дописувачі пишуть, що головне, щоб для наших захисників у війні з російськими окупантами була добра погода !