Уродженець Львівщини воював на боці окупантів

Поділитись

46-річний уродженець с.Стрільбичі на Старосамбірщині Василь Мигаль воював на боці російських окупантів проти українських захисників.

Про стало відомо після того як ЗСУ звільнили територію від російських загарбників довкола Ізюму у Харківській області. Наші військові знайшли на деокупованій території документи, який підтверджують цей факт. Про це пише видання “Львівська мануфактура новин”.

Де зараз цей чоловік, чи воює ще і чи живий – невідомо. Але про народження Василя Мигаля у Стрільбичах журналістам підтвердили у селі. Розповіли також, що Василь навчався у сільській початковій школі, а далі навчався в інтернаті поза межами села. Багато років тому чоловік виїхав до росії на заробітки, але час від часу приїжджав в село і навідував свою матір, яка досі проживає в громаді.

Документи свідчать, що військовий квиток Мигаль отримав 3 червня минулого року у м. Железногірськ Курської області. А 21 вересня цього року пішов служити за контрактом до військової частини 31831 с. Мулино Нижньогородської області для участі у так званій « спеціальній військовій операції».

Є інформація, що уродженець Стрільбич одружений, у нього є дві доньки – 11-річна Ксенія та 5-річна Єлизавета.