У війні проти російських окупантів загинув львівський журналіст

Поділитись

У війні проти російських загарбників загинув журналіст зі Львова.

Цю сумну звістку повідомило командування десантно-штурмових військ ЗСУ.

З сумом повідомляємо, що 28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Лелявський Юрій Миколайович.

Юрій Миколайович – професійний журналіст. У цивільному житті він багато років працював у різних виданнях та загальнонаціональних телеканалах.

У 2014-15 роках Юрій висвітлював тривожні події на сході України, потрапив у полон до проросійських бойовиків самопроголошеної республіки.

Коли почалося повномасштабне вторгнення російського загарбника в Україну, Юрій Лелявський пішов захищати країну. Він обіймав посади начальника прес-служби та служби зв’язків з громадськістю 10 Гірсько- Штурмова Бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Широкомасштабну збройну агресію військ російської федерації проти України, капітан Лелявський зустрів на півдні країни, де вела бойові дії його військова частина. Він завжди працював на передньому краї, висвітлюючи хід ведення бойових дій, одним з перших заходив до звільнених від противника українських населених пунктів.

Неодноразово Юрій проводив зйомку бойової роботи десантно-штурмових, артилерійських, інженерно-саперних підрозділів, по декілька діб виконував завдання пліч-о-пліч з десантниками.

За це його поважали в бригаді, а його якісні та правдиві матеріали неодноразово були у вітчизняних та іноземних ЗМІ.