У Львові відбулася фотосесія жінок при надії

У центрі матері і дитини «Незламні матусі», який у Львові збудували для вагітних переселенок, що втекли від війни до нашого міста, відбулась святкова фотосесія. Про це повідомили на сайті мерії.

«Ми хотіли влаштувати щось особливе для жінок, які зараз мешкають у центрі. А вагітність та народження дитини – один з найбільш радісних та важливих етапів у житті кожної жінки. Тому ми допомогли матусям зафіксувати ці чудові моменти та організували для них професійну фотосесію. І цей задум їм дуже сподобався. Вони просто насолоджувались процесом і чудово позували», – розповіли у Львівському міському центрі соціальних служб.

Допомогли центру соціальних служб організувати подію працівники професійної фотостудії Da4a: вони надали одяг. А майстри школи візажу EgoStyle допомогли зробити макіяж.

Зараз у Центрі мешкає 12 матусь: вісім із них уже народили діток, четверо жінок – в очікуванні. Усі ці жінки переїхали до Львова з Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей. Також у центрі разом із матусями перебуває 20 дітей: двоє дошкільнят, восьмеро немовлят і десятеро школяриків. Три родини – багатодітні.

Центр матері і дитини «Незламні матусі» – це два двоповерхових будинки для вагітних жінок-переселенок, загальною площею 1300 м2, які звели в районі Тракту Глинянського. Будинки зібрано на місці з дерев’яних конструкцій, було перейнято досвід з США. Загалом у них зможуть жити одночасно понад 100 осіб – вагітних або породіль з дітьми, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Поряд із житлом облаштовано хідники, оглядовий і дитячий майданчики та озеро. З кожною матусею підписується договір, де визначено термін та умови проживання.