Львів прощається з Героєм із Винників

Поділитись

Сьогодні, 3-го жовтня, Львів попрощається з мешканцем Винників Миколою Варламом, який загинув у бою з російськими окупантами. Про це повідомляється на сайті мерії.

Чин похорону розпочинається об 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Микола Варлам (22.10.1969-03.09.2022)

Уродженець міста Винники Львівської області. У 1977-1985 роках навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 міста Львова. Здобував професійно-технічну освіту за спеціальністю «художня обробка меблів».

Після завершення навчання проходив військову службу в Житомирській області, згодом – у підрозділах артилерійської розвідки у колишній Чехословаччині.

У мирний час працював у приватному акціонерному товаристві «Мікроприлад», із 2014 до 2022 року – у товаристві з обмеженою відповідальністю «Глас Трьош Львів».

У 2015-2016 роках виконував бойові завдання в районах проведення Антитерористичної операції.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації боровся із окупантами у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Попри отримане у боях поранення, одразу повернувся на фронт.

У Миколи Варлама залишилися дружина, двоє дітей, невістка, онука, мати та брат із сестрою.