Ілон Маск захотів “вирішити” війну Росії з Україною

Поділитись

У соціальній мережі Twitter Ілон Маск запропонував “мир” між Україною та Росією. У своєму дописі він опублікував опитування зі своєю позицією щодо вирішення питання приналежності анексованого Росією Криму та проведення референдумів на окупованих Росією територіях під наглядом ООН.
Ось що пише голова компанії “Tesla”:

Переклад:

– Повторити вибори анексованих регіонів під наглядом ООН. Росія йде, якщо на це буде воля народу.

– Крим формально у складі Росії, як це було з 1783 року (до помилки Хрущова).

– Водопостачання Криму забезпечено.

– Україна залишається нейтральною.

Тим часом акції компанії “Tesla” стрімко полетіли вниз:

Люди з усіх куточків світу закликають Ілона не втручатися в політику іноземної держави, адже не розуміє за що бореться український народ, не усвідомлює ціннностей та ситуації загалом. Багато людей розчарувалися, прочитавши допис бізнесмена, деякі рекомендували йому дописувати про сферу технологій і займатись розробками.

Також Маску пояснили, що під час становлення України як незалежної держави у 1991 році відбулися легітимні та справедливі вибори, під час яких не було тиску та окупації. Народ в усіх областях голосував, чи приєднуватиметься та чи інша територія до складу України. Також один з дописувачів наглядно продемонстрував карту України з голосуванням у 1991 році:

“Ілоне, у нас вже були вибори, коли Україна здобула незалежність, КОЖЕН ОКРЕМИЙ РЕГІОН сучасної України проголосував за приєднання до України. Ми не можемо просто продовжувати робити все, що хоче Росія, як тільки захоче, коли попросить, бо ми вже це робили.”

Ще один дописувач прокоментував абсурдне опитування від Ілона Маска так:

“Справа не лише в території, Ілоне! Це про людей! Йдеться про геноцид української мови, культури! Що для вас мир, то для них (ред. українців) зруйноване, покалічене життя. Ти хочеш дозволити новому Гітлеру добитися свого! Не можу повірити, що ти це написав!”

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк також відповів Ілону Маску:

Схоже, що Ілон Маск настільки боїться мобілізації росіян, що вирішив переконувати українців “шукати миру”.