У Львові зведуть цілий квартал висоток і навіть на 16 поверхів

Поділитись

У Львові з’явиться квартал із висотними 16-поверховими будинками. Ці новобудови зведуть біля колишнього ЛАЗу.

Територія на якій розмістяться окрім житлових будинків готелі та торгові центри становить майже 20,6 га (перетин вулиць Стрийської, Луганської та Персенківки).

Нагадаємо, що зовсім недавно на території колишнього ЛАЗу горів дах приміщення.

Будувати і перебудовувати дозволяють у Львові не всім

Відомо, що не всім і не завжди чиновники Львова дозволяють будувати. Наприклад, 30-го вересня, львівський виконком видав 5 рішень про затвердження містобудівних умов та обмежень, а також 4 рішення про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень.

Перелік містобудівних рішень, які прийняв виконавчий комітет:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Лем Стейшн» нежитлової будівлі під літерою «А-2» (компресорна) для реалізації інвестиційного проєкту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору» на вул. Д. Вітовського, 57 у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Медпарк» нежитлової будівлі (під літерою «Б-2») у межах існуючих фундаментів на вул. Широкій, 68-А у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Олімпік ЛТД Плюс» багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення, центром дитячого дозвілля та підземними паркінгами на вул. Китайській, садово-городній кооператив «Над яром» у м. Львові (прийнято з доповненнями)
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Олімпік ЛТД Плюс» багатоквартирних житлових будинків з підземними паркінгами на вул. Китайській, садово-городній кооператив «Над яром» у м. Львові (прийнято з доповненнями)
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Кіт Н. М. приміщень квартири № 1 з відновленням дверного прорізу з вхідного тамбура будинку, пам’ятки архітектури місцевого значення (охоронний № 4104-Лв) на вул. Братів Рогатинців, 16 у м. Львові.

Кому відмовили ?!

  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво гр. Голузинець А. В. об’єкта громадського призначення на вул. Житній у смт. Брюховичі Львівської міської територіальної громади.
  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво ПП «Сервіс-Ріелбуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Рудненській, 6 у м. Львові.
  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «ПФ-Онікс» приміщень першого та третього поверхів (під літерами «8», «9», «9а», «ХХ», «ХХІ», «ХХІІ», «13», «14») заг. пл. 85,3 кв. м пам’ятки архітектури національного значення (охоронний № 326/37) на пл. Ринок, 40 у м. Львові.
  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «ПФ-Онікс» приміщень другого поверху (під літерами «10», «11», «ХVІ», «ХVІІ», «ХVІІІ») заг. пл. 48,2 кв. м у будинку (під літерою «А-3») пам’ятки архітектури національного значення (охоронний № 326/37) на пл. Ринок, 40 у м. Львові.