У Львові завелася “служба”, що вишукує на фасадах “зайві елементи”

Поділитись

Такий висновок можна зробити з допису у фейсбуці на сторінці “Гаряча лінія міста Львова”.

Йдеться про пости загадкових учасників із дещо дивними прізвищами, профілі яких, як правило, закриті, а у їхніх життєписах аж надто обмаль інформації.

Натомість інших проблем, як от пощерблені фасади, лущення штукатурки, тріщини стін “активні борці” за чисті фасади чомусь не помічають .

У даному випадку на фото автор допису Олег Блондерус “причепився” до дашка, який хтось із мешканців будинку номер 116, що по вулиці Франка у Львові, почепив над власним балконом, щоб на сам балкон менше падало опадів. Зрештою, бачимо, що поверхом вище інший балкон в аварійному стані і проблему взялися вирішити за допомогою сітки, щоб не падали елементи балкону. Зрозуміло, що сама сітка балкон не врятує.

Прошу демонтувати дашок над балконом . Це історична будівля. Після попереднього звернення від мешканця – демонтували тарілку і кондиціонер, а ДАШОК залишили!! (м.Львів,вул.І.Франка,116)

Ось одна із відповідей до допису автора.

Tamara Novak

“Пане…таке враження, що ви маєте завдання від мера міста ,кожного ранку виходити і відслідковувати дашки і кондиціонери. Може змінимо тематику і відслідковуйте історичні пам’ятки з обірваними фасадами яким необхідний ремон..чи то вам не цікаво?”