Проєкт стрілецького тиру виберуть на архітектурному конкурсі

Поділитись

Депутати львівської міськради погодилися з розробкою проєкту стрілецького тиру у селах Великі Грибовичі і Малехів. Відтак вони вирішили провести архітектурний конкурс на найкращу пропозицію.

Нагадаємо, що ЛКП «Спортресурс» надали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у селах Великі Грибовичі і Малехів та розроблення детального плану території для використання її як стрілецького тиру. Площа, на якій має розміститися стрілецький тир та відповідна інфраструктура довкола нього – 25 га.

Як писав “Контент Медіа” громада Великих Грибович проти облаштування на своїй території стрілецького тиру.

Через це чиновники мерії та головний чиновник Андрій Садовий намагається показати “прозорість” у створенні стрілецького тиру, довкола якого буде чимало фірм, що обслуговують сам тир.

«Конкурс потрібен для того, щоб люди могли побачити, що там буде. Це зніме багато питань і напруги в мешканців», – вважає Андрій Садовий.

Довкола стрілецького тиру планують облаштувати гостьову автостоянку та об’єкти придорожнього сервісу для відвідувачів.

Офіційна мета створення такого тиру – розвиток стрілецького спорту на території Львівської міської територіальної громади та проведення стрілецьких навчань для населення. Питання тільки в тому хто і за які гроші буде стріляти у стрілецькому тирі. Адже це задоволення не з дешевих.