Львів хоче зробити у Великих Грибовичах стрілецький тир

Поділитись

Таке питання розглядалося вчора на засіданні комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міськради.

ЛКП «Спортресурс» планують надати дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у селі Великі Грибовичі. У селі планують облаштувати стрілецький тир. Про це повідомив голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міськради Олексій Різник.

Громада села проти

відомо, що на попередньому засіданні комісії представник села Великі Грибовичі висловив позицію громади щодо цього проєкту: місцева громада не підтримує облаштування стрілецького тиру в урочищі «Нива» (20 га поблизу колишнього сміттєзвалища). Адже у генпланах села у цьому місці планували збудувати житло.

На що Олексій Різник, якого пов’язують із львівським бізнесменом Григорієм Козловським зауважив: “Це питання справді є дуже болючим для тамтешніх мешканців ! Як голова комісії я доручив управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування перед формуванням завдань на проєктування провести архітектурний конкурс на виявлення кращої містобудівної моделі. Сподіваюсь, що місто все ж запропонує варіант вирішення цього дискусійного питання, який влаштує громаду.

За процедурою, місто зобов‘язане провести конкурс та запропонувати модель, а потім модель втілять у план зонування території.

Раніше львівські медіа писали, що в урочищі “Нива” і на вулиці Жовківській у селі Малехові розроблявся детальний план території у районі вулиць проєктованої 11 та проєктованої 12 у Великих Грибовичах. Відповідно до плану, комунальному підприємству Львова планували виділити 25 гектарів землі у селах Великі Грибовичі та Малехів, що увійшли до складу Львівської ОТГ, для облаштування тут стрілецького тиру та стрільбища, влаштування гостьової автостоянки та об’єктів придорожнього сервісу для відвідувачів.

Керівником ЛКП “Спортресурс” з лютого 2021 року є Ростислав Зелик.