Виставка води у Львові: від найдавніших часів і до наших днів

У Львові відкрилася виставка…води. У Кам‘яниці Корнякта на площі Ринок, 6, представлено новий виставковий проєкт львівського історичного музею – «Львів і вода» ! Про це повідомляє музей на своїй сторінці у соцмережах.

«Львів і вода» – це кілька тематичних блоків, у яких розкривається значення води при закладенні княжого граду, особливості функціонування Львова як середньовічного міста-фортеці, роль води у повсякденному житті та дозвіллі містян в модерний період, використання води у релігійних обрядах національних громад міста.

Особливий акцент спрямовано на інформування відвідувачів про раціональне використання та збереження водних ресурсів у регіоні.

На виставці представлені майже 200 пам’яток з 12-ти фондових збірок Львівського історичного музею та приватних колекціонерів: фрагменти найдавнішого львівського водогону, предмети побуту містян, раритетні архівні карти та плани, інформативний матеріал.

Значна частина представлених експонатів є результатом кропіткої пошукової, науково-дослідницької та реставраційної робіт музейників, та демонструються вперше!

Організував виставку працівник музею історії Львова Андрій Музика.

До побудови виставки долучилися також фондовики музею та співробітники відділу науково-освітньої роботи і промоції (дизайн, оформлення, друк).

🔹 Запрошуємо до огляду щодня з 10:00 до 17:30 за адресою площа Ринок, 6, 1-й поверх (кам’яниця Корнякта).