У Львові можна запросити бригаду з вакцинації на фірму

Поділитись

Будь-яка фірма чи комунальне підприємство може запросити безкоштовно на своє підприємство медиків, які приїдуть і вакцинують працівників. Про це повідомляється на сайті мерії.

Щоправда, кількість працівників, яких треба вакцинувати від COVID, має бути не менше 50-и.

Медичні мобільні бригади вже починають вакцинувати працівників стратегічних підприємств, закладів торгівлі та ринків, закладів харчування, банків, поштових відділень, де є більше, ніж 50 охочих на вакцинацію.

«Ті, хто має бажання організувати вакцинацію для працівників своєї компанії, можуть зателефонувати в управління та домовитись про всі деталі приїзду на підприємство медичної мобільної бригади. Ми вже мали такий досвід, тому можемо запевнити, що все буде організовано максимально якісно та кваліфіковано. Будьте відповідальними та дбайте про здоров’я своїх працівників», – зазначає Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики Львова.

Нагадаємо, зараз у Львові діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у міських поліклініках, де можна щепитися першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватися – зробити бустерну дозу.

За деталями слід звертатись за тел. (032) 260-23-92 (Ірина Коренькова).

Сьогодні вакцинувався бустерною дозою від коронавірусу і голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький, який виклад фото у телеграм-канал. Він вважає, що COVID-19 приходитиме до нас сезонно – як грип. Щоб вберегти себе від важких наслідків, варто вакцинуватися. Саме тому він отримав бустерну дозу вакцини проти COVID-19 та щепився від дифтерії, правця і кашлюка.

Козицький закликав усіх жителів Львівщини заглянути у свої календарі щеплень і перевірити, коли востаннє вакцинувалися від дифтерії, правця та кашлюка. Доросла людина повинна робити це раз на десять років. Прошу поставитись до цього вкрай серйозно, зважаючи ще й на те, що днями в області у дитячому інтернаті зафіксували спалах дифтерії.

Вакцинація дозволяє виробити колективний імунітет, щоб захистити і себе, і тих, кому не можна вакцинуватися через протипокази. Щеплення роблять безкоштовно.

Також не ігноруйте дитячі щеплення. Це важливо для здорового майбутнього нашої нації.