Львів у скорботі: прощаємося із мешканцем, який загинув у війні з окупантами

Поділитись

Сьогодні, 28-го вересня, львів’яни проводжають в останню путь мешканця міста Андрія Балая, який загинув у війні з російськими окупантами на Луганщині. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Про це інформують на сайті мерії.

Біографічна довідка Героя 

Завантажити фото

Андрій Балай (06.12.1995-04.04.2022). Львів’янин. 

Навчався у Ліцеї №80 Львівської міської ради. Змалку захоплювався футболом, був активним прихильником футбольного клубу «Карпати».  

  Закінчив державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище». Після завершення навчання працював оператором у товаристві з обмеженою відповідальністю «Перша приватна броварня». 

  У 2015 році проходив строкову військову службу у лавах Національної гвардії. Після повернення працював у будівельній сфері.  

Із першого дня повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Захищав Батьківщину у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Луганської області. 

У Андрія Балая залишилися мама, брат, тітки та двоюрідні сестри.