Львів продав на земельному аукціоні ще три ділянки

Поділитись

П’ять земельних ділянок продали чиновники Львова на цьому тижні на аукціоні.

Раніше “Контент Медіа” повідомляв про дві земельні ділянки, які продали за 22 млн грн. Власнику однієї з ділянок сотка землі обійшлася приблизно за 3,5 тис. доларів США.

Вчора ж місто продало ще три ділянки. Дві ділянки придбало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Одну ділянку, площею 1,32 га у районі вулиці Ряшівської, від Кульпарківської до Патона. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Ціна землі стартувала від понад 47,7 млн грн. Придбали за 48 млн 475 тис. грн. Це майже по 9 тисяч доларів за сотку.

Ще одну ділянку, площею 2,9 га, ця ж фірма купила у промзоні «Рясне-2». Землю придбали за 29 млн 603 тис. грн. Тут ціна сотки землі вийшла трохи менше 2,5 тис. доларів за сотку.

Та найбільший ажіотаж викликав третій аукціон. На ньому місто віддало 0,29 га в оренду під комерцію на вулиці Городницькій, 43. Ділянка розташована на одній з головних магістралей північної частини міста. Право оренди одночасно виборювали дев’ять фірм. Стартова ціна за ділянку стрімко злетіла: стартова ціна була 240 тис. грн. А закінчилися торги сумою 15 млн грн», – розповіли у департаменті містобудування.