Львів прощається з трьома десантниками

Поділитись

Сьогодні, 27 вересня, Львів прощається з Героями, що загинули у війні проти московських окупантів.

З сумом повідомляємо прізвища наших захисників – Іван Ковальський, Мирослав Литвин та Роман Матвіяс. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.
Усі Герої служили у легендарній 80-і.

Біографічні довідки Героїв

Завантажити фото

Іван Ковальський (13.02.1992-23.09.2022) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 міста Львова. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка», здобув кваліфікацію бакалавра з транспортних технологій. У 2014 році закінчив університет за спеціальністю «Організація і регулювання дорожнього руху».

У 2010 році вступив на строкову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, перебував у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У 2022 році вступив до лав 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У серпні 2022 року проходив військові навчання у Сполученому Королівстві.

Із початком повномасштабного вторгнення боровся із окупантами у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Брав участь у наступальних діях на харківському напрямку.

У Івана Ковальського залишилися батьки.

Завантажити фото

Мирослав Литвин (11.10.1987-23.09.2022) Уродженець села Великі Грибовичі Львівської області.

Навчався у Великогрибовицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області. Згодом здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю «механік».

Після завершення навчання проходив службу у військах протиповітряної оборони у Києві. У мирний час спільно з братом займався сімейним бізнесом, був малярем-штукатуром.

У 2015-2016 році виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у складі Національної гвардії України. Опісля повернувся до цивільного життя, вів власний блог під псевдонімом «Олександр Сніжко».

Із початком повномасштабного вторгнення росії боронив державу у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Мирослава Литвина залишилися батько, старший брат та сестра.

Завантажити фото

Роман Матвіяс (22.08.1987-23.09.2022) Львів’янин. Проживав у селі Гряда Львівської області.

Навчався у Куликівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради та Великогрибовицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради. Вищу освіту здобував у ЛНУ імені Івана Франка та Львівському національному університеті природокористування.

У 2004-2005 роках проходив військову службу у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Згодом протягом 6-ти років працював у правоохоронних органах.

У 2014-2015 роках захищав Україну у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Після повернення до цивільного життя працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Нова Пошта».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав 80-ї бригади.

У Романа Матвіяса залишилися мати, брат, бабуся та дві тітки.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293323-zavtra-lviv-poproshchaietsia-shche-z-troma-heroiamy-iaki-zakhyshchaly-ukrainu